GÜNCELLEME: 7001.292 Geçersiz Parametre Hatası Çözümü

Değerli Kullanıcımız;Instagram çok hızlı ve fazla sayıda güncellemelere devam ediyor. Instagram alt yapısında yaptığı değişiklik sebebi ile spam tespit sistemini engellemeye çalıştı. O sebeple spam tespit sisteminden sonra bir çok hesap Geçersiz Parametre hatası veriyordu.7001.292 Derleme Sürümü güncellememiz ile bu ... Devamını Oku »

27 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.290 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Önemli Bilgiler

Değerli Kullanıcımız;Instagram bu aralar her yıl Şubat ayında yapmış olduğu güncellemeleri tekrar yapmaya başlamıştır. Bu sebeple Instagramı yakından takip ediyoruz ve güncellemeleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.Bu sürümde Instagramın bugün yapmış olduğu güncellemenin anahtarlarını ekledik. Instagramın sürüm ... Devamını Oku »

25 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.286 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Hata Giderimi

Değerli Kullanıcımız;Instagram tekrardan çok sık güncellemelere başladı. Biz de sizler için güncellemeleri yakından takip ediyor ve yazılımı hızla en yeni sürüme yükseltiyoruz.Bu güncellemede;-Instagramın dün yapmış olduğu güncelleme sonrası arkaplan anahtar güncellemelerini bu sürümde biz de yazılıma dahil ettik. ... Devamını Oku »

22 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.281 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Geliştirmeler

Değerli Kullanıcılarımız;Instagramın yaptığı güncellemeleri yakından takip ediyor ve biz de yazılımımızı instagram ile birlikte güncelliyoruz. Derleme sürümü 7001.281 olan bu güncellemede bir kaç yenilik ve önemli anahtar güncellemeleri yaptık. Güncelleme İçeriğinde;- Kara Liste ve Beyaz Liste işlemlerinde toplu ... Devamını Oku »

13 Şub 2021