Merhaba , 

Son yapılan güncelleme ile aşağıda ki maddeler gerçekleştirilmiştir.


- Takipçi işlemleri menüsüne Mağaza Ürünlerini Beğenenleri ve Mağaza Ürünlerine Yorum Yapanları Takip Edebileceğiniz 2 yeni araç ekledik. Keşfet alanında bulunan mağazalarda çok fazla gerçek kullanıcı tespit ettik. Gerçek kullanıcılara erişiminizi kolaylaştıracak bu iki takip aracını ekledik.

- Liste işlemleri menüsüne en az etkileşimde bulunduğunuz takip ettiklerinizi ve takipçilerinizi görebileceğiniz 2 yeni araç ekledik. Bu araçlar ile hiç etkileşimde bulunmadığınız kişileri görebilir, dilerseniz kaydedebilirsiniz.

- Liste işlemleri menüsüne Mağaza Ürünlerini Beğenenleri ve Yorum Yapanları kaydedebileceğiniz 2 yeni araç ekledik. Mağaza ürünlerini beğenenler ve yorum yapanlar tamamıyla gerçek kullanıcılar olduğu için bu listeler ile etkileşime girmenizi kolaylaştırdık.

- Anasayfa işlemleri ve Kullanıcı Son Gönderisi İşlemleri araçlarına X Dakikadan Sonra Paylaşılanları Atla seçeneği ekledik. Bu seçenek ile eski paylaşılmış gönderileri geçebilirsiniz.

- Beğendiğiniz gönderileri geri çekerken liste ekleme alanında kişi ekleme problemi vardı. Bu problemi çözdük.

- Bekleyen mesaj işlemlerinde sürekli mesaj onaylama işleminde oluşan değişiklik sonucu onaylama problemini çözdük.

- Spam tespit sisteminden sonra gönderi paylaşımları bir hatadan dolayı duruyordu. Durma problemini çözdük. Spam tespit sisteminden sonra gönderileriniz paylaşılmaya devam edecektir.

- Gönderi indirme işlemlerinde silinen gönderilerde takılma yaşanıyordu. Takılma problemini çözdük.

- Video canlı yayın işlemlerinde dikey videoların canlı yayın yapılabilmesi özelliğini ekledik.

- Takipçi silme aracına beyaz liste alanı ekledik. Beyaz & Kara Liste İşlemleri menüsünden eklediğiniz beyaz listenizdeki kişiler takipçileriniz arasından silinmeyecektir.

- Liste takip işlemlerinde profili gizli / açık olanları atla kriterlendirmesi çalışmıyordu. Bu problem giderildi.

- En güncel Instagram anahtarları eklendi.

- Instagram artık bir cihazda uygulamanın ne zaman yüklendiği, sim kart bilgileri, imei numaraları gibi bilgiler ile botları ayırmaya çalışıyordu. Yazılıma bu alt yapı eklendi. Kullandığınız her hesap için Robotig size imei numarası, sim kart numarası gibi benzersiz ama gerçek değerler üretmektedir. Bunlar giriş yaptığınızda Instagrama gönderilmekte ve botlardan ayırılmaktadır.

- Spam algoritmalarında köklü değişiklikler yapıldı. Yavaş yapılan işlemlerde de oluşan spam tespitler azaltıldı.

 

- Spam tespit sisteminde köklü değişiklikler yapıldı. Yeni algoritmalara uygun arkaplanda gezinti işlemleri sağlandı.


Sağlıklı günler!Perşembe, Ağustos 6, 2020

<< Geri