Değerli kullanıcımız;

Son zamanlarda çok fazla spam tespit sistemi hakkında bilgi almak için destek talebi gönderen kullanıcılarımız oldu. Spam tespit sistemi konusunda detaylı bir duyuru yayınlamak istedik.


Spam tespit sistemi Robotig bünyesinde bulunan bir özelliktir. Instagramdan gelen üst veri bilgilerini analiz edip hesabınızı direkt spamdan korumaktadır. Spam tespit sistemi kesinlikle spam durumu değildir. Hesabınızın spama girmesinden korumaya yardımcı önemli ek bir güvenlik önlemidir.

Spam tespit sistemi bazen 5 bazen 500 işlemde devreye girebilir. Eğer spam tespit sistemi devreye girerse yazılımı kesinlikle durdurmayın ve kapatmayın. Robotig o esnada arkaplanda sürekli işlem yapmakta ve Instagrama gerçek bir insansı kullanıcı davranışı sergilemektedir.
Spam tespit sistemi devreye girdiğinde hesabım spama mı girdi diye endişe etmenize gerek yoktur. Hesabınız spama girmemiş demektir. Eğer hesabınız spamda ise alacağınız uyarı spam tespit edildi olacaktır. Spam tespit sistemi devreye girsede sizin yapmak istediğiniz sayıda işlemler başarıyla sonuçlanacaktır.

Spam tespit sistemi varsayılan bekleme süresi 1800 saniye yani 30 dakikadır. Fakat siz Yardım > Spam Tespit Sistemi Ayarları menüsünden bu süreyi düşürebilir veya arttırabilirsiniz.Perşembe, Kasım 14, 2019

<< Geri