Değerli Kullanıcımız;


Bir süredir üzerinde çalıştığımız ve alt yapısını tamamen değiştirdiğimiz Robotig v8.0 sürümünü yayınlamış bulunmaktayız. Bu sürümde bazı geliştirmeler ile bazı hataların çözümünü sağladık.

Robotig v8.0 Sürümü ile;

Deneysel Giriş Sistemi Ekledik. Bu giriş sistemi Instagram üzerinde tespit ettiğimiz denetimsiz bir alana giriş yapmaktadır. Normal girişlere göre Instagram denetimlerinin bu girişte daha az olduğunu tespit ettik. Yaptığmız testlerde çok güzel sonuçlar aldık. Bu araç ile yalnızca temel işlemlerinizi yapmanızı öneririz. (Takip, beğeni, yorum, DM gönderme)

Ortak Şifre Giriş Sistemi Ekledik. Yöneticisi olduğunuz Instagram hesaplarınızı sosyal medya yöneticileriniz ile paylaşmak istemiyorsanız sol menüde bulunan Ortak Şifre Paneli'nden hesabınızı ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz hesapta ortak şifre belirlemelisiniz ve sosyal medya yöneticiniz ile ortak şifrenizi paylaşmalısınız. Gerçek şifrenizi bilmeden hesabınızı rahatlıkla yönetebilecektir. 

Proxy Sistemini Değiştirdik. Farklı hesaplarda farklı proxyler kullanmak için yazılımı farklı klasörlerde çalıştırmanız gerekiyordu. Artık ortak klasörden her hesapta ayrı proxy kullanabilirsiniz. Tüm çalışan araçlar bir birinden bağımsız ve farklı proxylerde çalışacaktır.


- Windows 11 işletim sistemi için geliştirme yaptık. Windows 11 ile birlikte oluşan görsel sorunları giderdik.

- DM sisteminde iyileştirmeler yaptık.

- Liste işlemlerinde zorunlu beklemeler yaptık. Hızlı sorgu atarak sorgu limitine sebep olan yerlerde beklemeler ekledik.

- Gerçek Aktif Kullanıcıları Takip Etme aracında bazı değişiklikler yaptık. Bazı hesaplarda desteklenmeyen hikayelerde çökmeler yaşanıyordu. Bununla ilgili sorunları çözdük.

- Instagram'ın son sürümünde olan değişiklikleri alt yapıya tamamen entegre ettik. Artık program açık olduğu sürece Instagram'da gezinti süreleri kısıtlı ve gerçek kullanıcı modunda olacaktır.


Yazılımı lisans panelinizden yeniden indirerek güncelleyebilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra sadece Robotig.exe dosyasını değiştirmeniz güncellemeniz için yeterli olacaktır.

Robotig.com Ekibiniz.Salı, Şubat 15, 2022

<< Geri