Değerli Kullanıcımız;

Instagram bu aralar her yıl Şubat ayında yapmış olduğu güncellemeleri tekrar yapmaya başlamıştır. Bu sebeple Instagramı yakından takip ediyoruz ve güncellemeleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.
Bu sürümde Instagramın bugün yapmış olduğu güncellemenin anahtarlarını ekledik. Instagramın sürüm anahtarları hesapların doğrulamaya düşmesinde önemli rol oynamaktadır. Ayrıca spam konusunda güncel anahtarları içeren sürümü kullanmanız son derece önemlidir.

Son 1 haftadır özellikle hesap kilitlenmeleri bazı kullanıcılar tarafından yaşanmaktadır. Bu problemler her yıl Şubat ayında ve Aralık ayında sık sık olmaktadır. Bu kilitlenmeleri ve doğrulamaya düşmeleri önlemek için özellikle bu aralar Instagramın kural ve limitlerine kesinlikle uymanızı tavsiye ederiz.

Özellikle dikkat etmeniz gerekenler;
- Her hesap için 1 telefon numarası ve 1 tane mail adresi kullanın.
- Aynı anda ve aynı IP üzerinden kesinlikle 4 ve üzerinde hesap çalıştırmayın.
- Hergün aynı saatte aynı işlemleri yapmayın, farklı işlemler gerçekleştirin.
- Özellikle bu aralar hesaplarınızı sık sık en az 24 saat dinlendirin. Bizim önerimiz 1 gün işlem yapıyorsanız 1 gün hesabınızı dinlendirin.
- IP adresinizi mutlaka her girişten önce değiştirin. Sürekli aynı IP ile işlem yapmanız IP kısıtlamalarına sebep olacaktır.
- İşlem esnasında Robotig'i kapatana kadar kesinlikle telefondan ve tarayıcılardan hesabınızı kontrol için de olsa giriş yapmayın.
- İşlem sürelerinizi aynı yapmayın. Bir çok kullanıcı 5 - 5 veya 0 - 3 yapmaktadır. Aynı sayıda işlem yapmanız veya dar aralıkta işlem yapmanız yakalanmanıza sebep olacaktır.
- Hesaptan yalnızca tek bir işlem yapın. Aynı anda birden fazla işlemi kesinlikle gerçekleştirmeyin.

Robotig, Instagram üzerinde tüm işlemlerinizi otomatik yapmaya yarayan bir araçtır. Robotig sizi spama sokmaz, sizi spamlardan da engellemez. Sadece tüm işlemlerinizi otomatik ve pratik şekilde gerçekleştirir.

Özellikle bu aralar güncellemeleri ve duyuruları takip etmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Instagramı her an inceliyor, her değişikliği sizler için yazılıma uyguluyoruz. Güncellemeler hesaplarınız için önemlidir.

Güncellemeyi yapmak için lisans panelinizden Robotig'i tekrar indirmelisiniz. RobotigFixed.zip paketinden çıkan Robotig.exe dosyasını değiştirerek güncellemeyi yapmış olursunuz.Perşembe, Şubat 25, 2021

<< Geri