Değerli Kullanıcımız;

Instagram tekrardan çok sık güncellemelere başladı. Biz de sizler için güncellemeleri yakından takip ediyor ve yazılımı hızla en yeni sürüme yükseltiyoruz.
Bu güncellemede;
-Instagramın dün yapmış olduğu güncelleme sonrası arkaplan anahtar güncellemelerini bu sürümde biz de yazılıma dahil ettik. Anahtar güncellemesi spam ve doğrulamaya düşme konusunda son derece önemlidir. Bu sebeple yazılımı güncellemenizi kesinlikle öneriyoruz.
- Güvenlik sertifikalarımızı güncelledik ve yazılıma tanımladık.
- Video yüklerken bazen sadece kapak resmi olarak yükleniyordu. Bu problemi kalıcı olarak çözdük. Artık hiçbir video yalnızca resim olarak yüklenmeyecektir.
- Video ve hikaye yüklemelerinde alınan Missing info hatasını giderdik.
- Spam tespit sisteminde bazı geliştirmeler yaptık.

Ek olarak belirtmek isteriz ki Instagram ayın 20sinden beri ciddi güncelleme yapmaktadır. Tekrar bot temizliğine başladı ve bot şeklinde davranan hesapları kilitlemektedir. Bu telefonda veya yazılımda farketmiyor ve sürekli aynı işlemleri yapan hesapları kilitliyor. Bu durumu yaşamamak için;
Hesaplarınızı kesinlikle en az 24 saat dinlendirin. Her gün işlem yapmaktan sakının.
IP adresinizi sık sık değiştirin. Özellikle fazla sayıda hesap yönetiyorsanız IPniz engellenebilir.
Sürekli aynı işlemleri yapmayın. Örnek olarak ilk girdiğinizde 5 - 6 dakika hikaye izlemesi yapın. Bunlar robot hareketlerden koruyacaktır.
Spam tespit sistemi bir spam "DEĞİLDİR." Spam tespit sistemi devreye girdiğinde yazılımı kapatmayın, durdurmayın, farklı bir işlem yapmayın. Yazılım sizin için arkaplanda birebir insansı davranışlar sergileyerek durumu düzeltecektir.
Özellikle 1 hafta kadar daha fazla dikkat etmenizi öneririz. Sonrasında Instagram tekrar yavaş yavaş eski limitleri açacaktır.

Yazılımı güncellemek için lisans panelinizden yeniden indirdikten sonra RobotigFixed.zip paketinden çıkan Robotig.exe dosyasını değiştirmelisiniz. Yardım > Hakkında diyerek derleme sürümünü kontrol ediniz. Derleme sürümü 7001.286 ise yazılımınız günceldir.Pazartesi, Şubat 22, 2021

<< Geri