Değerli Kullanıcılarımız;

Instagramın yaptığı güncellemeleri yakından takip ediyor ve biz de yazılımımızı instagram ile birlikte güncelliyoruz. Derleme sürümü 
7001.281 olan bu güncellemede bir kaç yenilik ve önemli anahtar güncellemeleri yaptık.


Güncelleme İçeriğinde;


- Kara Liste ve Beyaz Liste işlemlerinde toplu seçim özelliği ekledik. Dilerseniz tek tek, dilerseniz toplu olarak kişileri seçebilirsiniz.

- Linkten reels paylaşma (Reels Repost) özelliği ekledik. instagram.com üzerinden izlediğiniz Reels (Klip) videolarını direkt linkten repost gönderi paylaşma ile hesabınızda paylaşabilirsiniz.
- Reels (klip) zamanlama özelliği ekledik. Gönderi zamanlama penceresinden video seçtiğinizde video türünü seçmeniz gerekir. Eğer Reels seçmezseniz video normal gönderi olarak paylaşılır.
- Gönderi paylaşma ve zamanlama aşamasında gönderi yanında oluşan .jpg dosyaları artık gösterilmeyecek ve yüklenen videolar resim olarak yüklenmeyecektir.
- Liste birleştirme aracına geçmişte takip ettiğiniz kişileri atlama seçeneğini ekledik.
- Bekleyen istekleri getirme aracında eğer 24 saatlik limit dolduysa araç kapanıyordu. Bu problemi çözdük.
- Instagramın 2 gün önce yayınladığı sürümün tüm anahtarlarını ve değişikliklerini yazılıma ekledik. Instagram anahtarlarının güncellenmesi spam ve doğrulamaya düşme açısından önemlidir.
- Reels planlama güncellememizden sonra toplu gönderi dosyasında bir hata oluşuyordu. Hatayı bu sürümde gidermiş bulunmaktayız.
Windows kaynaklı bir güncelleme sonrası bazı kullanıcılarımız Türkçe karakter problemi yaşadığını bildirdi. Bu problem çözülmüştür.
- Gelen takip isteklerini onaylama aracına onaylanan kişiye özel karşılama mesajı gönderme özelliği ekledik. Onayladığınız kişiye dilerseniz hitaplı özel karşılama mesajı gönderebilirsiniz.
- Toplu özel mesaj gönderme aracına kara listeyi atlama seçeneği ekledik. Artık kara listenizdeki kişilere özel mesaj gönderemezsiniz.
- Liste birleştirme aracında geliştirmeler yaptık. Aynı kişileri atlayabilir, eski sürüm ile oluşturduğunuz listeler üzerinde kontroller gerçekleştirebilirsiniz.
- Takipten çıkarma aracında ciddi geliştirmeler sağladık. Takipten çıkarma işlemleri artık çok daha stabil.
- İlk girişte profiliniz henüz tam yüklenmeden işlemlere başladığınızda aksamalar yaşanıyordu. Artık profiliniz tam yüklendikten sonra üst menü aktif olacaktır.
- Bize bildirdiğiniz bazı küçük hataları giderdik.

Bu güncellemeyi özellikle Instagramın anahtar değişimleri sebebiyle yapmanızı kesinlikle öneririz.
Güncelleme yapmak için lisans panelinden yazılımı yeniden indirdikten sonra paketten çıkan Robotig.exe ve Newtonsoft.Json.dll dosyalarını elinizdeki dosya ile değiştirmeniz yeterlidir. Yardım > Hakkında diyerek derleme sürümünüzü kontrol edebilirsiniz. Derleme sürümünüz 7001.281 ise yazılımınız günceldir.

Sağlıkla kalın.
Robotig.com ekibi.Cumartesi, Şubat 13, 2021

<< Geri