Değerli Kullanıcımız;

Instagram her yıl sonunda Aralık ayı ve Ocak ayında limitleri düşürüyor. Limitleri düşürmenin yanında ek olarak bot hesap temizliği yapıyor. O sebeple her yılın Aralık ayı ve Ocak ayı ortasına kadar çeşitli şekilde işlemleri kısıtlıyor. Bu Aralık ayında geçmiş yıllara göre çok fazla limit düşürmesi yaptı.


Yaptığımız bu güncelleme ile biz de sorgu sayılarını düşürecek bir çok geliştirme yaptık. Bazı araçların arkaplanında ciddi geliştirmeler yaptık. Hatta sorgu limitlerini arttıracak bir de ek yöntem bulduk ve ekledik.

Bu güncelleme ile;
- İlk girişlerde profil limiti dolduysa giriş yapılamıyordu ve bağlantı hatası veriyordu. Buradaki sorgu limitinizi 2 katına çıkardık.
- Tüm Instagram üzerindeki gezinme limitlerinizi arttıracak bir yöntem bulduk ekledik.
- Bekleyen takip istekleri aracına gelişmiş hata kodları ekledik.
- Beyaz listeye ekli olan kişilerde bazen işlem yapmıyordu. Bu hatayı giderdik.
- Takip edene özel mesaj gönderme işleminde bildirimleri yenileme süresini 60 saniyeden 120 saniyeye çıkardık.
- Özel mesajlara otomatik yanıt vermede yeni mesajları denetleme süresini 5 saniyeden 30 saniyeye çıkardık.
- Spam tespit sisteminde Instagramın son kodlarına göre değişiklik yaptık.
- Özel mesaj araçlarında denetleme sürelerini arttırma sebebimiz kısa sürede tüm limitlerin dolmaması içindir.
- Instagramın bugün yayınlamış olduğu sürümün anahtarları yazılıma eklendi. Anahtarlar doğrulamaya düşme ve spam konusunda çok önemlidir. Botlar eski sürümünü kullandığı için eski anahtar içeren sürümleri doğrulamaya düşer ve spam riski artar. O sebeple yazılımı güncellemenizi kesinlikle öneririz.
- İki faktörlü doğrulama açık olan hesaplarda işlemleriniz esnasında ara ara tekrar kod istiyordu. Artık iki faktörlü doğrulama kodu istemeyecektir. (Bilgi: Bu özellik BETA sürecindedir ve test aşamasındadır.)
- Spam tespit sisteminde yeni anahtarlar için güncellemeler ve değişiklikler yapıldı. Instagrama gönderillen üst bilgiler güncellendi.

Yazılımı yeniden indirerek güncellemeden faydalanabilirsiniz.
Yardım > Hakkında diyerek derleme sürümünüzü kontrol ediniz. Derleme sürümünüz 7001.251 ise yazılımınız güncellenmiş demektir.Salı, Aralık 29, 2020

<< Geri