GÜNCELLEME: Robotig v7.6 Alt Yapı Güncellemesi

Değerli Kullanıcımız;Instagram son zamanlarda alt yapısında haberleşme sistemini tamamen değiştirdi. Bu da programda bazı aksamalara sebep oldu.Robotig v7.6 güncellemesi ile alt yapımızı tamamen Instagramın alt yapısına göre uyarladık ve ek geliştirmeler yaptık.Bu sürümde;- Haberleşme alt yapımızı tamamen değiştirdik. ... Devamını Oku »

18 Tem 2021
BÜYÜK GÜNCELLEME : Robotig v7.5 Yenilik Güncellemesi

Robotig v7.5 Yenilik GüncellemesiDeğerli Kullanıcımız;   Instagram ile birlikte tüm yenilikleri eklemek için BÜYÜK bir güncelleme çalışması yapıyorduk. Sürüm numarasının da değişmesi ile birlikte hazırladığımız bu güncellemeyi sizlere sunmak istiyoruz.   Robotig v7.5 Sürümü ile Yaptığımız Yenilikler; [*] ... Devamını Oku »

19 Haz 2021
GÜNCELLEME: 7001.292 Geçersiz Parametre Hatası Çözümü

Değerli Kullanıcımız;Instagram çok hızlı ve fazla sayıda güncellemelere devam ediyor. Instagram alt yapısında yaptığı değişiklik sebebi ile spam tespit sistemini engellemeye çalıştı. O sebeple spam tespit sisteminden sonra bir çok hesap Geçersiz Parametre hatası veriyordu.7001.292 Derleme Sürümü güncellememiz ile bu ... Devamını Oku »

27 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.290 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Önemli Bilgiler

Değerli Kullanıcımız;Instagram bu aralar her yıl Şubat ayında yapmış olduğu güncellemeleri tekrar yapmaya başlamıştır. Bu sebeple Instagramı yakından takip ediyoruz ve güncellemeleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.Bu sürümde Instagramın bugün yapmış olduğu güncellemenin anahtarlarını ekledik. Instagramın sürüm ... Devamını Oku »

25 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.286 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Hata Giderimi

Değerli Kullanıcımız;Instagram tekrardan çok sık güncellemelere başladı. Biz de sizler için güncellemeleri yakından takip ediyor ve yazılımı hızla en yeni sürüme yükseltiyoruz.Bu güncellemede;-Instagramın dün yapmış olduğu güncelleme sonrası arkaplan anahtar güncellemelerini bu sürümde biz de yazılıma dahil ettik. ... Devamını Oku »

22 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.281 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Geliştirmeler

Değerli Kullanıcılarımız;Instagramın yaptığı güncellemeleri yakından takip ediyor ve biz de yazılımımızı instagram ile birlikte güncelliyoruz. Derleme sürümü 7001.281 olan bu güncellemede bir kaç yenilik ve önemli anahtar güncellemeleri yaptık. Güncelleme İçeriğinde;- Kara Liste ve Beyaz Liste işlemlerinde toplu ... Devamını Oku »

13 Şub 2021
Detaylı Limit Düşürme, Anahtar & İki Faktörlü Doğrulama ve Hata Güncellemesi

Değerli Kullanıcımız;Instagram her yıl sonunda Aralık ayı ve Ocak ayında limitleri düşürüyor. Limitleri düşürmenin yanında ek olarak bot hesap temizliği yapıyor. O sebeple her yılın Aralık ayı ve Ocak ayı ortasına kadar çeşitli şekilde işlemleri kısıtlıyor. Bu Aralık ayında geçmiş yıllara göre çok fazla limit ... Devamını Oku »

29 Ara 2020
Robotig Fiyat Değişikliği

Değerli Kullanıcımız;Son zamanlarda yaşadığımız birçok üründe fiyat artışı hizmetlerimizin sizlere sunulmasında bizi de maalesef etkilemiş durumdadır. Sunucu fiyatlarının, güvenlik sertifikalarının, kod imzalama sertifikalarının ve diğer lisanslı kullandığımız yazılımların fiyatlarının artması sonucu biz de ... Devamını Oku »

29 Ara 2020
Robotig Yeni Güncelleme!

Merhaba , Son yapılan güncelleme ile aşağıda ki maddeler gerçekleştirilmiştir. - Takipçi işlemleri menüsüne Mağaza Ürünlerini Beğenenleri ve Mağaza Ürünlerine Yorum Yapanları Takip Edebileceğiniz 2 yeni araç ekledik. Keşfet alanında bulunan mağazalarda çok fazla gerçek kullanıcı tespit ettik. Gerçek kullanıcılara ... Devamını Oku »

6 Ağu 2020
Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Robotig Yeni Güncelleme Yayımlandı!     Bu güncelleme ile yapılan hata düzeltmeleri ve yenilikler aşağıda sıralanmıştır.   Hızlı hikaye paylaşma aracında kişi etiketleme özelliği eklendi. 1 hikayede etiketlenen 10 kişiye bildirim ve özel mesaj gitmektedir. 1 hikayeye 10 kişiye kadar kullanıcı ... Devamını Oku »

2 Mar 2020