ÖNEMLİ : 01.07.2022 Fiyat Değişikilği

Değerli Kullanıcımız;Son zamanlarda yaşadığımız birçok üründeki ciddi fiyat artışı hizmetlerimizin sizlere sunulmasında bizi de maalesef etkilemiş durumdadır. Sunucu fiyatlarının, güvenlik sertifikalarının, kod imzalama sertifikalarının ve diğer lisanslı kullandığımız yazılımların fiyatlarının ciddi seviyede ... Devamını Oku »

1 Tem 2022
GÜNCELLEME: Robotig v8.5 Yayınlandı

Değerli Kullanıcımız; Robotig v8.5 sürümümüzü yayınlamış bulunmaktayız.   Robotig v8.5 Sürümü ile;➡ En çok kullanılan araçlardan Linkli Gönderiyi Beğenenleri Takip Etme aracına Instagram'ın beğenenleri 100 kişi ile sınırlaması sebebi ile birden fazla link ekleyebilme özelliği ekledik. ➡ Gönderi Zamanlama ... Devamını Oku »

31 May 2022
GÜNCELLEME - Robotig V8.0 Yayında!

Değerli Kullanıcımız; Bir süredir üzerinde çalıştığımız ve alt yapısını tamamen değiştirdiğimiz Robotig v8.0 sürümünü yayınlamış bulunmaktayız. Bu sürümde bazı geliştirmeler ile bazı hataların çözümünü sağladık. Robotig v8.0 Sürümü ile;- Deneysel Giriş Sistemi Ekledik. Bu giriş sistemi Instagram ... Devamını Oku »

15 Şub 2022
GÜNCELLEME: Robotig v7.6 Alt Yapı Güncellemesi

Değerli Kullanıcımız;Instagram son zamanlarda alt yapısında haberleşme sistemini tamamen değiştirdi. Bu da programda bazı aksamalara sebep oldu.Robotig v7.6 güncellemesi ile alt yapımızı tamamen Instagramın alt yapısına göre uyarladık ve ek geliştirmeler yaptık.Bu sürümde;- Haberleşme alt yapımızı tamamen değiştirdik. ... Devamını Oku »

18 Tem 2021
BÜYÜK GÜNCELLEME : Robotig v7.5 Yenilik Güncellemesi

Robotig v7.5 Yenilik GüncellemesiDeğerli Kullanıcımız;   Instagram ile birlikte tüm yenilikleri eklemek için BÜYÜK bir güncelleme çalışması yapıyorduk. Sürüm numarasının da değişmesi ile birlikte hazırladığımız bu güncellemeyi sizlere sunmak istiyoruz.   Robotig v7.5 Sürümü ile Yaptığımız Yenilikler; [*] ... Devamını Oku »

19 Haz 2021
GÜNCELLEME: 7001.292 Geçersiz Parametre Hatası Çözümü

Değerli Kullanıcımız;Instagram çok hızlı ve fazla sayıda güncellemelere devam ediyor. Instagram alt yapısında yaptığı değişiklik sebebi ile spam tespit sistemini engellemeye çalıştı. O sebeple spam tespit sisteminden sonra bir çok hesap Geçersiz Parametre hatası veriyordu.7001.292 Derleme Sürümü güncellememiz ile bu ... Devamını Oku »

27 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.290 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Önemli Bilgiler

Değerli Kullanıcımız;Instagram bu aralar her yıl Şubat ayında yapmış olduğu güncellemeleri tekrar yapmaya başlamıştır. Bu sebeple Instagramı yakından takip ediyoruz ve güncellemeleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.Bu sürümde Instagramın bugün yapmış olduğu güncellemenin anahtarlarını ekledik. Instagramın sürüm ... Devamını Oku »

25 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.286 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Hata Giderimi

Değerli Kullanıcımız;Instagram tekrardan çok sık güncellemelere başladı. Biz de sizler için güncellemeleri yakından takip ediyor ve yazılımı hızla en yeni sürüme yükseltiyoruz.Bu güncellemede;-Instagramın dün yapmış olduğu güncelleme sonrası arkaplan anahtar güncellemelerini bu sürümde biz de yazılıma dahil ettik. ... Devamını Oku »

22 Şub 2021
GÜNCELLEME: 7001.281 Instagram Anahtar Güncellemesi ve Geliştirmeler

Değerli Kullanıcılarımız;Instagramın yaptığı güncellemeleri yakından takip ediyor ve biz de yazılımımızı instagram ile birlikte güncelliyoruz. Derleme sürümü 7001.281 olan bu güncellemede bir kaç yenilik ve önemli anahtar güncellemeleri yaptık. Güncelleme İçeriğinde;- Kara Liste ve Beyaz Liste işlemlerinde toplu ... Devamını Oku »

13 Şub 2021
Detaylı Limit Düşürme, Anahtar & İki Faktörlü Doğrulama ve Hata Güncellemesi

Değerli Kullanıcımız;Instagram her yıl sonunda Aralık ayı ve Ocak ayında limitleri düşürüyor. Limitleri düşürmenin yanında ek olarak bot hesap temizliği yapıyor. O sebeple her yılın Aralık ayı ve Ocak ayı ortasına kadar çeşitli şekilde işlemleri kısıtlıyor. Bu Aralık ayında geçmiş yıllara göre çok fazla limit ... Devamını Oku »

29 Ara 2020