Hizmet Şartları

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin Robotig tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.

Temel Kavramlar

 • Satın alınan yazılımları T.C. yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır.
 • Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etikleneceği şekilde kullanmak yasaktır.
 • Her yazılım yalnızca tek bilgisayar üzerinde kullanılabilir. Aksi şekilde kullanmak, kullanmaya çalışmak yasaktır.
 • Her yazılım tanımlanan lisans numarası ile çalışmaktadır.
 • Robotig.com adresine kayıt olmanız için e-mail adresiniz, adınız, soyadınız, tc kimlik numaranız, telefon numaranızı kullanmalısınız.
 • Her kullanıcı gerçek bilgileri ile kayıt olmalıdır. Aksi ispatlanan kullanıcıların hizmetleri ve üyelikleri durdurulur.
 • Şifreler

  Hizmetlere ve bütün aktivite ya da eylemlere erişmek için kullandığınız şifrenizin korunmasında sorumluluk size aittir. Hesaplarınızla “güçlü” şifreler kullanmanızı öneririz. Robotig yukarıdaki koşullara uymamanızdan kaynaklanan kayıp ve hasarlar için sorumlu olamaz ve olmayacaktır.

  Telif Hakkı Politikası

  Robotig başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve hizmet kullanıcılardan da aynı şeyi bekler.
  Robotig adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları Robotig'a aittir. Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. Robotig adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;
  a) Robotig adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
  b) Robotig adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. Bu sebeple yazılımların yasal olmayan yollar ile çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, kullanılması yasaktır. Tespit edilen kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurma, zararın karşılanması gibi haklar saklıdır.

  Bitiş Şartları

  Her lisans belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan lisans kullanılamaz hale gelir. Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir.

  Robotig.com web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı hizmet şartlarını,kullanıcı sözleşmesini ve iptal iade koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

  Kullanıcı Sözleşmesi Görütülemek İçin Tıklayın
  İptal ve İade Koşulları görüntülemek İçin Tıklayın